דוז פואה! בר אקטיבי לבת מצווה – יום הולדת 12 של ילדתכם


בכל שנה מחדש, כשמגיע יום הולדתה של ילדתכם, אתם מוצפים מהתרגשות! השנה, ילדתכם לא רק תגדל בשנה, אלא גם תחגוג את אחד האירועים המרגשים ביותר בחייה – בת מצווה. אז איך חוגגים 12 שנים של אהבה ללא גבולות? בין היתר, עם בר אקטיבי לבת מצווה! אנחנו מזמינים אתכם להעשיר את אירוע בת המצווה בצבע, טעמים והמון שמחה, באמצעות מגוון שירותי בר הכוללים משקאות אלכוהוליים, קוקטיילים וקפה. בנוסף, אנו נשמח להמתיק לכם את האירוע עוד קצת עם ברים מתוקים, ברי פירות ועוד.

לשתות לחיים עם dream team:
  • שירותי בר מגוונים הכוללים בר קוקטיילים, בר אלכוהול ובר קפה
  • ברים מעוצבים ואטרקטיביים שיגרמו גם לעיניים לשתות 
  • תפעול ע"י צוות מנוסה, ייצוגי ובעל תודעת שירות גבוהה

אז על איזה צורך עונה בר אקטיבי לבת מצווה ואיך בוחרים בר מתאים לאירוע? התשובות לפניכם:


מהו הערך המרכזי שמספק לכם שירות של בר אקטיבי לבת מצווה?

לעתים, אנשים המתכננים אירוע, תוהים לעצמם מדוע שלא לרכוש באופן עצמאי משקאות ולהגישם לאורחים לבד. נתחיל ונאמר שאתם אכן יכולים לעשות זאת. האם מומלץ לכם לעשות זאת? בוודאי שלא. באירוע, אתם לא רוצים רק להגיש לאורחים שלכם משקאות שירוו את צימאונם, אלא גם להעניק להם דבר נוסף: חוויה! רכישת משקאות והגשתם על שולחן באירוע, זו אפשרות העומדת לרשותכם. עם זאת, שיטת הגשה זו לא רק שלא מייצרת חוויה, אלא שגם עלולה לפגוע ביוקרה ובנראות של האירוע.

בר אקטיבי לבת מצווה ולאירועים נוספים, הופך את הפעולה הטריוויאלית לכאורה – שתייה, לחוויה אדירה! החוויה של האורחים שלכם מופקדת בידינו, ומעוצבת ע"י שירות מצוין, פרזנטציה מרשימה, התאמת משקה בהתאם להעדפותיו של הלקוח וברים מרהיבים. הבר שלנו דינאמי, תוסס ועצם נוכחותו מוסיף קצב, שמחה ועניין לאירוע. 

איזה בר משקאות מתאים ליום הולדת 12?

לכל אירוע בת מצווה מאפיינים שונים לחלוטין – ממקום האירוע, דרך מספר האורחים ועד גיל האורחים. אנו לא ממהרים להמליץ על בר ספציפי רק מאחר ומדובר על בת מצווה, אלא שתחילה אנו יוצרים אפיון צורך ותיאום ציפיות. מטרתנו היא להתאים לאירוע את הברים המדויקים לו ואלו שיחמיאו לו.

לדוגמא: כל עוד אירוע בת המצווה נחגג רק עם חברותיה של ילדתכם, הרי שאין צורך במשקאות אלכוהולים, אלא רק בשתייה קלה ומתוקים. מנגד, באירועי בת מצווה הנחגגים כאירוע פרטי "קלאסי", עם קהל מעורב של ילדים ומבוגרים, נכון יהיה לשלב גם בר קוקטיילים ומשקאות אלכוהולים. המומחים שלנו ישמחו להעניק לכם ייעוץ מקצועי, בעיצומו יגובש תפריט משקאות לאירוע בת המצווה שאתם חוגגים! 

הצוות שלנו אינו חיצוני לאירוע שלכם, אלא חלק ממנו! בר המשקאות הוא לא רק "תחנת שתייה" של האורחים, אלא גם תפאורה באירוע שלכם! לפרטים נוספים אודות בר אקטיבי לבת מצווה, התקשרו – 077-9968730

טואול - בניית אתרים