בר אקטיבי לאירועים פרטיים ועסקיים

בר אקטיבי לאירועים פרטיים ועסקייםאין באמת שאלה האם אתם מתכוונים לארח את האורחים באירוע עם שתייה או בר אלכוהול לאירוע. עם זאת, השאלה שאתם כן מתעכבים עליה היא איך אתם עתידים לעשות זאת.


לשמחתכם, לנו יש את התשובה, ובמקרה הזה – אין תשובה טובה יותר: שירותי בר אקטיבי לאירועים הניתנים על ידי DREAM TEAM!צוות החלומות שלנו לא ידוע רק בהכנת משקאות איכותיים וטעימים, אלא גם בשירות אדיב, מחוייך ונעים – כזה שיתרום רבות לנראות האירוע שלכם ולשביעות רצון האורחים.
אנו מאמינים בהתאמה מלאה של פתרונות הבר אליכם – בעלי האירוע, בין אם מדובר באירוע פרטי או בין אם מדובר באירוע עסקי, נספק לכם בר אקטיבי לחתונה שיעשה לכם אירוע מושלם, או בר אקטיבי לאירוע עסקי ברמה הגבוהה ביותר.המשמעות היא שאתם לא צריכים להתאים את עצמכם אל דיל מוגדר שקבענו. אנו בונים בעבורכם דיל אישי, כזה שמבוסס על אופי האירוע, הצרכים שלכם והתקציב העומד לרשותכם.


השירות שלנו ניתן באירועים עסקיים ופרטיים כאחד! אז שנרים לחיים? 

הרמות כוסית וימי גיבוש לצוות העובדים


דבר אחד בטוח: באירוע שבו אתם חוגגים הרמת כוסית, אתם צריכים יותר מכוסית אחת.


הפכו את אירועי הגיבוש, הצוותים והרמות הכוסית בתחילת השנה ובסופה, לאירועים בלתי נשכחים.


אנו מעניקים חשיבות לא רק לאיכות המשקאות, אלא גם לנראות הכוללת. תשומת הלב שלנו מתמקדת גם בפרטים הקטנים ביותר – החל מסידור הכוסות על הבר, דרך מזיגת המשקאות בצורה אלגנטית ועד עיצוב הבר.באירועים עסקיים ופרטיים, אתם רוצים להשאיר רושם על האורחים. עם בר אקטיבי לאירועים מטעם DREAM TEAM, אתם יכולים להיות שקטים כי משימתכם תוגדר כהצלחה! אנו רואים בשירות שלנו ככזה שמשפיע באופן ישיר על נראות האירוע ומידת שביעות הרצון ממנו.

בר קפה – לאילו אירועים הוא מתאים?

לצד המשקאות האלכוהוליים, אנו מציעים גם בר שהוא במידה רבה קלאסיקה – בר הקפה. במידה ואתם עומדים בראשו של אירוע עסקי מסוג כנס, תערוכה או ישיבה עסקית, כדאי בהחלט לשלב את בר הקפה. מדוע? 

  • בר הקפה תורם במיתוג האירוע
  • הקפה כמשקה פופולארי באירועים מסוג זה
  • בר קפה מתכתב עם לייפסטיל ויוקרה

בר אקטיבי לאירועים – למה תוכלו לצפות?

אנו זמינים לכם לכל שאלה ולכל התייעצות! בר אקטיבי לאירועים הפך בשנים האחרונות לסטנדרט – כזה שהאורחים מצפים לו וכזה שבעלי האירוע יודעים כי האירוע לא יצליח בלעדיו. אנו נשמח להיות אלו שיעלו חיוך על פני האורחים, שיוסיפו צבע וטעם לאירוע ויספקו לכם המון מחמאות. למה תוכלו לצפות כשאתם חוגגים איתנו את האירועים שלכם?

  • צוות צעיר, מקצועי ואנרגטי של ברמנים וברמניות
  • קוקטיילים ומשקאות איכותיים, טעימים ומרשימים
  • פתרונות מזון מגוונים


מעוניינים בבר קפה לכנס העסקי? רוצים לחגוג את מסיבת הגיוס של הבת עם בר קוקטיילים? DREAM TEAM מרימים אתכם ועבורכם בכל האירועים!


שירותי בר אקטיבי לאירוע, נותנים לכם את האפשרות להיות אורחים באירוע שלכם! לא משנה מה אתם חוגגים, אלא משנה עם מי אתם חוגגים! אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירותי הבר שלנו, המותאמים לכל האירועים ובכל הגדלים.
logo בניית אתרים