בר אלכוהול לאירועים מחירים

אחת ההחלטות הכי חשובות שעלינו לקבל בהיותנו בוחרים לתכנן, להפיק, להרים ולהוציא אירוע לפועל קשורה בהכרח לדרך שבה נבחר להגיש את האלכוהול באירוע או במסיבה.

לפני שנציג בפניכם את התשובה לאחת השאלות הכי נפוצות בקרב ישראלים המפיקים אירוע והיא כמה יעלה להזמין בר אלכוהול, חשוב קודם כל להבין את החשיבות של אלכוהול באירועים. 

בר אלכוהול לאירועים מחירים

אלכוהול הופך כל אירוע למסיבה

למעשה, לאלכוהול יש חשיבות רבה בכל אירוע שאנחנו מפיקים החל מחתונה או חינה, דרך בר מצווה אליה מוזמנים גם מבוגרים ועד יום גיבוש לעובדים שלנו.

אלכוהול גורם לכולם להרגיש בהיי, הוא עושה מצב רוח, משתלב מושלם עם כל ארוחה או מנות שתבחרו להגיש והוא חלק ממה שנקרא יצירת מינגליניג באירועים.

אלכוהול מעודד שיח בין האורחים, הוא מייצר חברותה והרי מה יותר כייף מאשר להרים לחיים עם זוג שמתחתן שניה לפני החופה, לשתות כוס יין עם הדג או הסטייק או לעשות צ‘ייסר עם 20 חברים במקביל.

זה כייף, זה משחרר, זה שובר את השגרה וזה גורם לנו להיכנס לוויבים של מוזיקה, אלכוהול ואוכל טוב - מסיבה. 

זו לא הכמות זו האיכות

אז שמדברים על מחירים לבר אלכוהול, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. קודם כל, עדיף לבחור בסוגי אלכוהול איכותיים, ברמה גבוהה, כאלה שלא יגרמו לקהל לכאבי ראש ומיגרנות על השלוק הראשון.

אלכוהול איכותי הוא אלכוהול שעובר תהליכי ייצור איכותיים, קפדניים, שהרכיבים בו מעולים ומרגישים את זה בריח וגם בטעם.

אלכוהול איכותי הוא בהכרח אלכוהול יקר יותר וזה בא לידי ביטוי בכל הסוגים והמינים. בוודקה, בוויסקי, בקוניאק, בבירה וגם ביין.

לכן, עדיף להשקיע באלכוהול יותר איכותי ולהזמין קצת פחות מאשר להתפשר על איכות ירודה. כמובן, שככל שיש יותר מוזמנים המשתייכים לקהל הבוגר, העלות שתשלמו על האלכוהול תהיה גבוהה יותר וזה משו שצריך וכדאי לקחת בחשבון. 

סוג הבר

עוד דבר שמשפיע על המחיר הוא סוג הבר שתבחרו. למשל, ברוב המקרים שמתחתנים באולם או גן אירועים, שם יש כבר בר קבוע, משלמים על שירותי האלכוהול כחלק בלתי נפרד מהתשלום הכולל והתוספות הן רק כאשר משדרגים את האלכוהול או בוחרים להביא שתייה שרכשתם באופן עצמאי.

לעומת זאת, בר אקטיבי, לרוב יעלה יותר. 

איך תבחרו את האלכוהול לאירוע שלכם?

את האלכוהול לאירוע שלכם כדאי לבחור לפי אופי האירוע והשעה שהוא נערך. למשל, לאירוע שמתקיים בצהרי היום, נבחר משקאות קלילים יותר, לעומת אירועים שמתקיימים בערב ונמשכים אל תוך הלילה, שם לא צריך לסנן ואפשר ללכת על כל האופציות.

חשוב גם להתייחס לאופי הקהל שמגיע ולתת מענה לכולם. 

מפיקים אירוע? מחפשים בר המעניק שירותים ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות? השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם במהרה. 

logo בניית אתרים