בר אלכוהול לאירועים - המשקאות עלינו, ההנאה - עליכם

תחשבו על עצמכם מוזמנים ומתכוונים להגיע לאירוע. זו יכולה להיות בר מצווה ואפילו חתונה.

למה אתם הכי מחכים? למקום עצמו, לשחרור מהבית לכמה שעות - מהסידורים, הכביסות, המיילים וכן גם מהילדים, לזה שתוכלו לאכול אוכל טעים, לקחת מהבר את הדרינק האהוב עליכם ופשוט להנות…

תחשבו על עצמכם מתארגנים לאירוע עם בן או בת הזוג שלכם. שניכם צריכים לצאת מהעבודה מוקדם ואולי גם להודיע על כך לבוס, אתם גם צריכים לדאוג לסידור עבור הילדים בלילה ואולי גם לשלם על זה כסף, כן בייביסיטר עולה היום לא מעט כסף ולא לכולם יש את הפריוילגיה לסבא וסבתא שמוכנים לשמור על הילדים מאוחר או בכלל… 

בר אלכוהול לאירועים - המשקאות עלינו, ההנאה - עליכם


מה כבר ביקשנו? קצת לצאת!?!

אתם גם צריכים להתקלח, ולקלח את הילדים, לתקתק את כולם, לארגן מהר ארוחת ערב, להרדים אולי אפילו לפני שהבייביסיטרית מגיעה… ואת, את צריכה להתאפר, להתלבש, לסדר את השיער ובסוף אחרי כל זה, אולי אפילו גם תצטרכו לעמוד בפקקים.

אז עד שכבר יצאתם מהבית מה אתם רוצים? להנות! איך נהנים? עם אלכוהול. עכשיו, תהפכו את הכללים ותזכרו בתור המארחים את האורחים שלכם. תעשו טובה.? תדאגו להם לאלכוהול משובח!!

אין ספק שברגע שיש בר אלכוהול איכותי, מקצועי עם צוות ברמנים מגניב, מדליק, מצחיק, כייפי האירוע פשוט הופך לטוב יותר, לכזה שכולם זוכרים אותם.

הרי באנו להרים לחתן וכלה, באנו לשמח חתן בר מצווה או כלת בת מצווה, באנו לשמוח ולהרים כמה שיותר צ‘ייסרים. אלכוהול משחרר, מזרים את הגוף ישירות לרחבה וזו בעצם המטרה שלנו באירוע! 

אז איך בוחרים בר אלכוהול לאירועים - הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירה!

זו לא רק השתייה זה גם האנשים - יש חשיבות גם לצוות. ברמנים צריכים לחיות, לחלום ולנשום אלכוהול. הם אמורים להבין כל סוג מה הוא ולדעת להמליץ כשצריך כמובן.

הם צריכים לדעת מה מתאים עם מה, לשקשק את השייקר שמכין קוקטיליים במקצוענות והם גם אנשי שירות אז כן הם אמורים לחייך מבפנים ולא כי צריך, לדעת להתחיל סוג של סמול טוק זה סוג של אמנות, בקיצור, ברמנים שכייף להיות איתם. 
  • איכות - ככל שהאלכוהול איכותי יותר, כייף יותר ונוח יותר לשתות אותו. הרי אף אחד מאיתנו לא רוצה לסיים את הערב שלו עם הפרצוף בתוך האסלה. אז תבחרו בר שמקפיד על איכות. גם אם זה עולה קצת יותר. 
  • מחיר הוגן שירותיות - בחרו בר שיודע לתת שירות ושהצעת המחיר שלו הגיונית לכם ומתאימה לדרישות האירוע. 

רוצים לבחור בר אלכוהול שפשוט יגרום לאורחים שלכם להנות וגם לכם? אנחנו בדרים טים נשמח להרים לכם ולעזור לכל אחד לבחור בדיוק את הדרינק שהוא אוהב. לא יהיו ”פקקים“ על הבר, תהנו משירות מנצח, ולכולם תהיה אהבה בעיניים. אז למה אתם מחכים? השאירו את הפרטים שלכם ונשמח ליצור אתכם קשר כמה שיותר מהר! 

logo בניית אתרים