שירותי בר לאירועים מסוגים שונים - כך תתאימו את הבר לאירוע

קייטרינג או שירותי בר לאירועים

בתהליך הבחירה של כל מרכיבי האירוע, תצטרכו לבחור בין שירותי בר לאירועים של חברת הקייטרינג, או אולם האירועים שבחרתם, לבין שירותי בר חיצוניים.שימוש בבר של חברת הקייטרינג או של המקום יכול להיות חסכוני ונוח, אבל קחו בחשבון שבמקרים רבים זה יכול לבוא על חשבון האיכות, או המגוון.לעומת זאת ,שירותי בר חיצוני הם לרוב מגוונים ועשירים יותר, עם משקאות באיכות גבוהה, שמקפיצים את האירוע שלכם בעוד כמה נקודות אצל האורחים.

 

בר קוקטיילים

הבר הכי צבעוני ואהוב בכל אירוע - מגוון של משקאות אלכוהוליים איכותיים, מיצי פירות, סירופים ותוספות שיוצרים את כל הטעמים הכי מפנקים. בר קוקטיילים מתאים לאירועי קיץ, אבל גם לאירועי חורף, אביב וסתיו - כי הכי טעים לשתות קוקטיילים באירוע!

 

בר קפה

לאירועים שנמשכים יום שלם, לאירועים שנמשכים לתוך הלילה, לאירועי חברה וגם לאירועים משפחתיים - בר קפה הוא פינוק חובה לכל אירוע. ישראלים אוהבים את הקפה שלהם מגוון, עשיר ואיכותי ואת זה אפשר לקבל עם שירותי בר קפה איכותיים לאירועים.

 

שירותי בר לאירועים


בר אלכוהול

כל המשקאות האהובים, בירות בחבית, וויסקי, וודקה, טקילה ועוד - הכל במקום אחד, שאליו כולם באים כדי לשמוח. עם צוות ברמנים מקצועי, שמגיש, מערבב ומכין את המשקאות, עמדה צבעונית ויפה, שמקפיצה כל אירוע לליגה אחרת.

 

בר אקטיבי

צוות ברמנים עובר בין החוגגים ברחבת הריקודים ומחלק להם משקאות, קורד וחוגג ביחד עם כולם. יש גם בר אקטיבי עם גימיקים, כמו פירות מושרים באלכוהול, מבחנות, ארטיקים בטעם טקילה ועוד.

 

בר שייקים

מתאים בעיקר לאירועי קיץ שנערכים בחוץ, או אירועים בשעות הצהריים, כדי לקרר את האווירה, להוסיף צבע והרבה טעמים.

 

אז איך לבחור?

כדי לבחור את הבר המתאים לאירוע שלכם, צריך להבין מיהם האורחים, איזה סוג של אירוע, באיזו עונה ובאיזה מקום האירוע מתקיים ועוד. לכן, כדי לבחור את הבר או הברים המתאימים ביותר לאירוע שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות המקצועי שלנו, שישמח לתת לכם ייעוץ לבחירת אחד מסוגי הברים האיכותיים שלנו לאירועים.

 

לסיכום, קיימים סוגים שונים של ברים שאפשר להזמין מחברה חיצונית, או לקחת מהקייטרינג. אבל כדי שהאירוע שלכם יהיה באמת מושלם, חשוב לבחור נכון גם את החברה שמפעילה את הבר. אם גם אתם רוצים אירוע מקפיץ, משמח, מקצועי ואיכותי - אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים, או להתקשר!

 

טואול - בניית אתרים