באים לדרינק? בר קוקטיילים למסיבת אירוסין

מברוק וברכות חמות רגל לאירוסיכם! בר קוקטיילים למסיבת אירוסין הוא תוספת מושלמת, זריקת מרץ לאווירה חגיגית ושמחה שאף מסיבה לא שלמה בלעדיו.

בר קוקטיילים למסיבת אירוסין


הנה כמה רעיונות לבר קוקטיילים בלתי נשכח למסיבת האירוסין שלכם:


בחרו קונספט

כמו שכל תכנון מסיבה טובה מתחיל- הקונספט. בחרו נושא ששניכם מתחברים אליו, שיהווה קו מוביל למסיבת האירוסים שלכם וישתקף גם בבר הקוקטיילים.

למשל אם אתם חולמים על ירח דבש בקריביים, תוכלו ליצור בר קוקטיילים פירותיים, אקזוטיים וצבעונים בהתאם לאווירה והעיצוב הטרופי הכללי.

הוסיפו נגיעות דקורטיביות לאזור הבר כמו פרחים, נרות או סידורי פירות טרופיים כדיי ליצור אווירה חגיגית ומזמינה.

הציעו לאורחים שלכם מגוון קוקטיילים כך תצליחו לקלוע לחיך ולטעם של כולם.

לצד הקוקטיילים ברוח הקונספט שבחרתם, כדאי גם להגיש קוקטיילים אופנתיים וגם קוקטיילים קלאסיים כמו קוסמופוליטן, מוחיטו, מרגריטה וכד'.


עיצוב הבר 

דברו את שפת הקונספט שבחרתם, הציגו את המשקאות בתצוגה מושכת ויזואלית בעזרת כלים דקורטיביים, הניחו על הבר קוקטיילים צבעוניים בקערות או מכלי זכוכית ההופכים את המשקאות לאטרקטיביים ומושכים יותר וגם מוסיפים לפן העיצובי הכללי של מסיבת
האירוסין.


קוקטייל ייחודי בנגיעה אישית

צרו קוקטייל ייחודי בהתאמה אישית במיוחד למסיבת האירוסין שלכם והגישו אותו לאורחים.

זה יכול להיות קוקטייל ששתיתם בדייט הראשון, שילוב טעמים ייחודי ששניכם אוהבים או אפילו תרגום ייחודי לקוקטייל קלאסי עם נגיעות המיוחדות לכם בלבד.
תוכלו אפילו להעניק לקוקטייל את שמכם.


איך אומרים קוקטייל ללא אלכוהול?

מוקטייל או קוקטייל בתולי, הוא קוקטייל ללא אלכוהול והוא מתאים בול לנהגים התורנים ומי שטרם מלאו להם 18. 
הקפידו לספק כמה אפשרויות ללא אלכוהול לאורחים שלכם- הציעו מוקטיילים מעניינים, משקאות מוגזים ומיצים, כך גם הם יכולים להנות מחוויית בר הקוקטיילים במסיבת האירוסין שלכם.


שכרו שירותי בר וברמנים מקצועיים

אם אתם רוצים להבטיח בר קוקטיילים מקצועי, מתוחזק ומתוקתק שיהווה חלק מחוויית מסיבת האירוסים שלכם, פנו למקצוענים שיודעים את המלאכה ויוציאו תחת ידם קוקטיילים הצגה.
זה מפנה לכם את הראש והזמן לשמוח ולהנות עם האורחים במסיבה שלכם וזאת מבלי לשריין את הדוד או החבר'ה שיתפעלו את עמדת הבר.

שירותי בר קוקטיילים מספקים אלכוהול איכותי ואנשי מקצוע מיומנים בעלי ידע במגוון רחב של משקאות ויכולת מיקסולוגיה שייצרו קוקטיילים שירשימו את האורחים שלכם ואותכם.

שירותי בר קוקטיילים מבטיחים שהמשקאות יוכנו ויוגשו במהירות, דבר המסייע במניעת תורים ארוכים המשתרכים סביב הבר ומקצרים
זמני המתנה לאורחים.

ועוד לא דיברנו על השואו!

קול שקשוק השייקר  שמסב אליו כל מבט, טאצ' של אלגנטיות ווויב שמכניס בוסט של אנרגיה שמחה למסיבה שלכם- זה מה ששירותי בר קוקטיילים טוב עושה וזה מה שה-דרים טים שלנו מוכשר לעשות!

רוצים שנגיע לשמח גם אותכם? צרו קשר!

logo בניית אתרים