מה חשוב לדעת לפני שמזמינים שירותי בר לאירועים?

בהיותנו מפיקים אירוע, מכל סוג שהוא, קטן או גדול, באולם או בבית, בחצר או בחיק הטבע, עבור צעירים או מבוגרים, עסקי או פרטי, עלינ לקחת לא מעט החלטות ולבצע מגוון של בחירות בשלל תחומים כמו העיצוב, האוכל, האווירה ועוד.

אחד השיקולים היותר מרכזיים כמעט בכל אירוע, מכל סוג שהוא, קשור דווקא לשירותי בר לאירועים. לבר תפקיד חשוב בכל אירוע, שכן הוא מייצר אווירה, אחראי על יצירת השיח בין האנשים, הוא קובע את הקשר שנוצר בינו לבין האוכל ועוד.

אז הנה כמה דברים שכדאי ואף חשוב לדעת לפני שמזמינים שירותי בר לאירועים. 

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים שירותי בר לאירועים
  • בר אקטיבי או פסיבי - יש שני סוגים עיקריים של ברים שבוחרים למקם באירוע שלנו. הראשון הוא בר פסיבי, כלומר בר שבו כל תהליך ההגשה נעשה על ידי צוות הבר, ישירות למוזמנים, כל אחד לפי הבקשה שלו. זה בר שהוא פעיל מתחילת האירוע ועד סופו ומוגשים בו לרוב כל סוגי המשקאות האלכוהוליים. בר פסיבי לעומת זאת, בר אקטיבי, יש משקאות שמוכנים הרבה פעמים מראש והצוות מסתובב תוך כדי האירוע ומחלק את האלכוהול אל המוזמנים.

  • אלכוהול איכותי - סופר חשוב לדאוג שהאלכוהול שאתם בוחרים עבור המוזמנים שלכם יהיה איכותי וברמה הכי גבוהה שיש. ככל שהאלכוהול איכותי יותר, האירוע יתפס ברמה גבוהה יותר ולכן זה משהו שחשוב לשים אליו לב. 

  • יחס ברמנים לאורח - מדובר למעשה בקריטריון שיקבע את טיב השירות שתעניקו לקהל שלכם. היחס אמור להיות ברמן אחד לכל 50 אורחים, ואם אתם רוצים ממש להשקיע בשירות ברמה גבוהה, אז ברמן אחד לכל 40 אורחים. יחס אחר, יכול לפגוע בחוויה כולה וליצור עומס של ממש על הבר. 

  • כוסות - מאוד חשוב להשקיע בבחירת כוסות מתאימות לפי המשקאות שמוגשים על הבר. כדאי שלכל משקה יהיה את הכוס שלו, שבמידת הצורך הכוסות יעברו תהליך קירור או חימום וזה בעצם מה שעושה את ההבדל מעוד בר לבר שהוא באמת ברמה הכי גבוהה שיש. 

בנוסף, כדאי לקחת בחשבון את המקצועיות של הצוות, את הניסיון של הבר עצמו, את החוויה שנוצרת במהלך האירוע ולשים דגש על בחירת בר שנותן מענה לכל הקריטריונים הללו. 

רוצים לקבל מידע מקצועי נוסף על שירותי הבר שלנו? חברת Dream Team מספקת לקהל לקוחותיה שירותי בר אקטיביים לכל סוגי האירועים - עסקיים ופרקטיים גם יחד.

במשך שנים הצוות שלנו לוקח חלק בהפקות כמו אירועי חברות וארגונים, אירועים עסקיים, הופעות, כנסים, אירועים משפחתיים ועוד.

אנו מספקים שירותי בר קוקטייל, בר אלכוהול קלאסי, בר קפה ועוד. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, יעיל ואדיב, לענות לכם על כל השאלות ולהתאים עבורכם ועבור האירוע שלכם את האירוע המושלם!

logo בניית אתרים