איזה משקאות אלכוהוליים מתאימים להשקות?

אם אתם קוראים את מדורי הרכילות בוודאי לא אחת נתקלתם באירועי השקה חגיגיים. אירועי השקה יכולים לעסוק בנושאים שונים ומגוונים. הם מזמנים אליהם ברוב המקרים אנשים מפורסמים – "סלבס" או אנשי מקצוע מהתחום הרלוונטי להשקה. אחת הסיבות לאירועי השקה היא לייצר איזשהו "באז" שבסוף חושף את מה שהושק לקהל הרחב או הקהל הרלוונטי, בין אם זה בכתבות באתרי האינטרנט או בטלוויזיה. לרוב את אירועי ההשקה יארגנו משרדי יח"צ שמתמחים בנושא, בצמוד למי שמכיר את המוצר שמושק. 


איזה סוגי השקות יש?

בתחום ההשקות יש מגוון אירועים:
  • השקת מוצרים – מוצרים חדשים שיוצאים לשוק פעמים רבות זוכים לאירועי השקה. אם מדובר במכשיר טלפון חדש, רכב או אפילו משקה אלכוהולי, הרבה פעמים המוצר החדש יוצג לשוק באמצעות אירוע השקה חגיגי. בואו לא נשכח כי אנו חיים בעידן המודרני, אמצע שנות האלפיים ולכן אחת לכמה זמן יוצא לשוק מוצר חדש ופורץ דרך או שירות שאנו רוצים שכולם יכירו. פרויקט כמו השקה יכול לקדם את המוצר שלנו, ליצור באז סביבו ולהגיע לכמות גדולה של אנשים. 
  • השקת סרטים – כולנו מכירים את התמונות מבתי קולנוע בישראל או מהשטיח האדום בחו"ל של בכורות לסרטים שהופקו לאחרונה. לפני שסרט חדש יוצא עושים סביבו השקה שלמה. לרוב יוזמנו לבכורה מי שעבדו על הסרט, לא רק השחקנים אלא גם אנשי המקצוע מאחורי הקלעים ולמעשה כל מי שמעורב בהפקת הסרט. גם כאן המטרה היא לייצר איזשהו דיבור על הסרט לפני שהוא מושק לקהל הרכב. מי שיסקר את האירוע ירוב לעסוק במוזמנים, מה הם לבשו וכן הלאה. 
  • השקת מסעדה או מועדון – כאשר נפתח מקום חדש זה רק מתבקש לעשות אירוע השקה, במיוחד כשאשר המקום כולל כבר בר להגשת אלכוהול ומטבח להכנת אוכל וכל מה שנותר הוא להזמין את האורחים. 
  • השקת טכנולוגיות חדשות – פעמים רבות השקת טכנולוגיות חדשות משולבת במסגרת כנסים מקצועיים.

איזה אלכוהול מוגש באירועי השקות?

פעמים רבות אירועי השקה יכללו איזשהו שטיח כניסה שבו יצטלמו האורחים שמגיעים, בעיקר כאשר מוזמנים מפורסמים אבל לא רק. לעיתים יוגש אוכל ופעמים רבות יהיה במקום גם אלכוהול, במטרה לייצר אירועי חגיגי ובלתי נשכח. האלכוהול יכול להיות מוגש במסגרת בר אקטיבי הכולל קוקטיילים חגיגיים וצבעוניים, שתייה קלה, יין, בירות וגם משקאות כמו וויסקי וג'ין. ישנן חברות רבות המציעות שירותי בר קוקטיילים ובר אקטיבי להשקות ואירועים אחרים.

רוצים לקבל מידע נוסף על תפריטי אלכוהול ייחודיים והתאמת קונספט אלכוהול בהתאם לאירוע אותו אתם מפיקים? חברת דרים טים מתמחה בהקמת ברים מכל הסוגים והצוות שלנו ישמח ללוות אתכם שלב אחר שלב בבחירת המשקאות התואמים את צרכי האירוע והתקציב העומד ברשותכם באופן המושלם. כל שנותר לכם הוא להשאיר את הפרטים אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם במהרה. 

logo בניית אתרים