למה כדאי להשקיע בספק חיצוני בכל מה שנוגע לבר האלכוהול באירוע?

בהיותנו מפיקים אירוע, יש לא מעט החלטות שאנחנו צריכים לקחת. אנחנו צריכים לבחור מקום מתאים לגודל האירוע והאופי שלו, אנחנו צריכים לבחור קייטרינג שיספק לנו אוכל ברמה גבוהה, להחליט על העיצוב, על פעילויות, אטרקציות ומוזיקה… החלטה נוספת שעלינו לקחת קשורה לאלכוהול.לבחירת האלכוהול חשיבות גבוהה משום שהוא בעצם זה שמכניס את הקהל שלנו לאווירה, לווייב של האירוע…אלכוהול משמח את כולם וגורם להם להרגיש שהם במסיבה. שהם יצאו מהשגרה של היום יום ועכשיו הם לגמרי במקום אחר. בעיקרון יש שתי אפשרויות בהיבט של האלכוהול.אפשרות אחת היא בעצם לבחור בר אלכוהול שנמצא במקום האירוע שאותו בחרנו והאפשרות השניה היא לבחור ספק חיצוני. 

בר אלכוהול לאירועים


הנה כמה סיבות למה כדאי להשקיע בספק חיצוני בכל מה שנוגע לבר האלכוהול באירוע? 

  • שירותי אלכוהול בהתאמה אישית - כל אירוע שונה לגמרי מהאחר וכאשר אנחנו בוחרים ספק חיצוני לשירותי האלכוהול, אנחנו בעצם מאפשרים שתהיה התאמה מושלמת לאירוע שלנו ולמאפיינים שלו. למשל, יש הבדל בין מסיבת רווקות מושקעת בה הבנות אוהבות לשתות קוקטיילים מרהיבים ומדויקים לבין מסיבת רווקים, שם הבנים רוצים להקפיץ טקילות וודקות עד השעות הקטנות של הלילה. 
  • איכות ללא פשרות - שאתם בוחרים שירותי אלכוהול חיצוניים, יש לכם גישה ושקיפות מלאה לגבי סוג האלכוהול שייבחר. כידוע לכל, לאיכות ולרמה של האלכוהול יש השפעה על איך שהוא ”יעבור לאורחים שלכם בגרון“ ויש הבדל בין וודקה שמיוצרת ברוסיה, לבין וודקה שמיוצרת בסקוטלנד למשל. באופן כזה אתם בעצם יכולים להגדיר את הרמה שאתם מכוונים אליה ולא להתפשר על האיכות. 
  • שירות וצוות - את כמות הברמנים יש לבחור בהתאם לגודל האירוע. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שהאורחים שלכם יצטרכו להמתין יותר מדקה אחת על הבר למשקה שלהם. שבוחרים בשירותי אלכוהול מובנים כחלק מהאולם, זה מה שהרבה פעמים קורה, אבל אם שירותי בר חיצוניים, אתם קובעים מראש כמה ברמנים אתם חושבים שצריך בשביל אירוע בסדר גודל שלכם.
לסיכום, אין ספק כי בחירת ספק חיצוני למתן שירותי אלכוהול לאירועים כמו חתונות, בר מצוות, מסיבות מיוחדות וכדומה היא הבחירה הטובה והמוצלחת ביותר. 

מחפשים ספק חיצוני שיתקתק לכם את כל מה שקשור להגשת האלכוהול באירוע שלכם? 

חולמים על קוקטיליים צבעוניים איכותיים ברמה של הברים הנחשבים בעולם, על יין איכותי ואלכוהול תוצרת חוץ מבלי להתפשר?


חברת דרים טים בעלת ניסיון רב שנים בהפעלה של שירותי בר מכל הסוגים. אנו מעניקים שירותי בנייה והרכבת בר אלכוהול לאירועים בהתאם לצרכים המדוייקים של קהל הלקוחות שלנו, אופי האירוע והאווירה שאתם רוצים ליצור.


שילוב מושלם בין אלכוהול איכותי לאוכל שתבחרו וצוות מקצועי שחי, חולם ונושם אלכוהול. למידע ופרטים נוספים צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם. 

logo בניית אתרים