איך נקבע מחיר בר אקטיבי לאירועים?

בר אקטיבי הוא בר שבו הברמנים לא עומדים מאחורי דלפק אלא על רחבת הריקודים - מגישים את המשקאות לאורחים, רוקדים עם כולם ועושים הרבה שמח.

אבל איך תדעו כמה זה צריך לעלות לכם?


בר אקטיבי - לא רק המחיר קובע

אתם יכולים למצוא שירותי בר אקטיבי במחירים של החל מ 2500 ש"ח, אם כי גם המחיר הנמוך ביותר משתנה בהתאם לפרמטרים חשובים כמו מספר האורחים למשל. אבל השאלה היא - מה הם כוללים ומה חשוב לכם שיהיה כלול במחיר בר אקטיבי לאירוע שלכם. אלה הדברים שכדאי לבדוק, לפני שבוחרים בר אקטיבי במחיר משתלם:

 

סוג המשקאות

אפשר להזמין בר אקטיבי שמגיש משקאות אלכוהוליים יוקרתיים באיכות גבוהה או משקאות פחות יוקרתיים, שנותנים את אפקט השמחה גם בכיס. איכות המשקאות משפיעה כמובן על המחיר.

 

מספר ברמנים

כל הכיף בבר אקטיבי זה הברמנים והברמניות שמסתובבים עם המשקאות בין האורחים ועושים שמח. לכן, מספר הברמנים הוא משמעותי לאירוע וצריך להתאים אותו גם למספר החוגגים, אבל בעיקר לאווירה ולאפקט שרוצים ליצור.

 איך נקבע מחיר בר אקטיבי לאירועים

מיקום האירוע

יש הבדל משמעותי בין אירוע שמתקיים במקום מסודר, שיש בו חשמל, מים זורמים ואלמנטים בסיסיים אחרים, לבין מקומות אחרים לאירועים בטבע למשל. כדי להפעיל בר אקטיבי בשטח, צריך לדאוג מראש גם לאלמנטים כמו גנרטור, מקררים, דלפקים, הסעה ושינוע. לכן, בחירה במקום האירוע משפיעה על המחיר.

 

אטרקציות נוספות

אז אמנם אמרנו שכל הכיף זה הברמנים, אבל בר אקטיבי יכול לעבוד גם עם רקדנים ורקדניות, שמחלקים ג'דג'טים זוהרים לחוגגים, מעלים עוד אנשים לרחבה ומעלים את רמת השמחה.

 

תוספות מיוחדות

אחת האטרקציות הגדולות של בר אקטיבי הן התוספות המיוחדות שאפשר לקבל מהברמנים: מגוון פירות שיכורים בטעמים מטורפים, מבחנות אלכוהול צבעוניות, שוטים קפואים, ארטיק טקילה ועוד.

 

למה כדאי להזמין בר אקטיבי לאירועים?

הסיבה הראשונה להזמין בר אקטיבי היא - כי זה פשוט יותר כיף! זה הופך כל אירוע לחגיגה וזו הדרך הכי מהנה לשתות אלכוהול, במיוחד באירועים!

אבל חוץ מזה, אם יש לכם אירוע עם כמה עשרות אורחים ומעלה, בר אקטיבי יכול להוריד הרבה לחץ מהבר הפסיבי ולתת מענה למספר גדול הרבה יותר של אורחים בבת אחת!

רוב האורחים גם מאוד מעריכים את העובדה שלא צריך ללכת לבר, לעמוד בתור ולחכות למשקה שלהם, כי המשקה פשוט מגיע אליהם במקום.

 

לסיכום, בר אקטיבי הוא לפעמים כל מה שצריך כדי להפוך את האירוע שלכם למסיבה. אם גם אתם רוצים להפוך את האירוע שלכם למשהו יותר דינאמי, שמח, חי ורוקד - דברו איתנו!

 

טואול - בניית אתרים