בר קוקטיילים לחתונה

חתונה היא אירוע חשוב ומהותי הן עבור המשפחות של החתן והכלה והן עבור הזוג עצמו. יש כל כך הרבה דברים שאנחנו צריכים לחשוב עליהם, כל כך הרבה לתכנן ולא מעט החלטות שאנחנו צריכים לקחת לכאן או לכאן.

בחירת המקום, הספקים איתם נעבוד, האווירה והעיצוב, האוכל וכמובן האלכוהול. אחד הדברים שיכולים לשדרג את האירוע שלכם בכמה שמות הוא בר קוקטיילים לחתונה.

דמיינו את זה… האורחים שלכם מגיעים לקבלת הפנים, אחרי שדאגו לצאת מהעבודה מוקדם באותו יום, אחרי שדאגו שלילדים יהיה סידור והם יוכלו לבוא רגועים ולשמוח ביחד אתכם. 

בר קוקטיילים לחתונה


אילו קוקטיילים מתאימים לחתונה?


הם צועדים אל עבר עמדת קבלת הפנים כדי לבדוק היכן הם יושבים ועל הבר מחכים להם קוקטיילים צבעוניים ומגניבים.

כאלה שינתקו אותם מהשגרה של היום יום ומכל מה שעבר עליהם באותו היום ויכניסו אותם ישר לאווירה של כייף, שמחה, התרגשות, אווירה של חתונה.

יש כל מיני קוקטיילים שאפשר להכין לחתונה בין אם זה קוקטיילים על בסיס קאווה בשילוב קסיס לצבע מהמם וגם לטעם, בין אם זה מוחיטו שמתאים לימים חמים וקיציים במיוחד, קוסמופוליטן, קוקטיילים על בסיס וודקה, וויסקי או כל דבר אחר שאליו אתם מתחברים.

אפשר לשלב בין קוקטיילים קפואים לרגילים, לקחת את זה צעד אחד קדימה ולחשוב גם אילו קוקטיילים יתאימו בדיוק עם המנות הראשונות שאתם בוחרים וככה הטעמים ישתלבו אחד עם השני בצורה המדויקת ביותר. 

צורת הגשה


בעיקרון שבוחרים לשלב קוקטיילים בחתונה יש כמה אפשרויות. אפשרות אחת, קצת יותר מיושנת אבל בהחלט נחמדה היא לבחור סוג אחד או שניים של קוקטיילים אליהם הקהל הישראל מתחבר, להניח אותם בקערות גדולות על הבר ואז כל אחד מוזג לעצמו או שהברמנים מוזגים בכל פעם כמה כוסות לאורחים.

אפשרות אחרת היא לדאוג שיהיו כמה מלצרים שיסתובבו עם מגשים עליהם מונחים הקוקטיילים ואז מי שבא לו וזורם לו, פשוט לוקח.

עוד אפשרות היא לשלב בר קוקטיילים לחתונה שערוך עם כל מה שצריך מבחינת הכנה של קוקטיילים ואז כל אורח בוחר את המשקה שבא לו לשתות באותו רגע. 

אם בא לכם שיהיו קוקטיילים בחתונה שלכם, חשוב שתבחרו בר שזורם אתכם על הרעיון עד הסוף. 

רוצים לשמוע עוד על בר קוקטיילים? מחפשים בר אקטיבי עם צוות מנצח, אלכוהול איכותי ברמה הכי גבוהה שיעשה לאורחים שלכם שמח לאורך כל האירוע?

הגעתם בדיוק למקום הנכון! עם Dreamteam אתם לגמרי יכולים להיות רגועים ובטוחים שהאירוע שלכם יהיה פשוט מושלם, לפחות בהיבט של האלכוהול.

אנחנו כאן להתאים את תפריט האלכוהול לצרכים הספציפיים שלכם ולמאפייני האירוע. כעת כל שנותר לכם הוא להשאיר את הפרטים שלכם באתר שלנו או ליצור איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם כמה שיותר מהר.  
logo בניית אתרים