חוזרים לחגוג אירועים עם בר אקטיבי לחתונה!

שנת 2020 תיזכר כשנה בה זוגות מאורסים ומאוהבים נאלצו לדחות את אירוע האהבה שלהם. לשמחת כולם, בימים אלו ישראל מקיימת שגרה כמעט מלאה, והדרך הטובה ביותר לחגוג אותה היא עם כוס משקה: לחיים!

אנחנו ב - Dream Team מציעים לזוגות המאוהבים והנרגשים שירותי בר אקטיבי לחתונה באולמות אירועים, גני אירועים, בפארקים, בגנים או אפילו בבית ההורים. שירותי הבר שלנו מאופיינים במשקאות איכותיים, פרזנטציה מרהיבה ושירות מעולה הניתן ע"י ברמנים מנוסים.

בר אקטיבי לחתונה – איזו חבילת משקאות מתאימה לכם?

אנחנו מאמינים בבר אקטיבי בהתאמה אישית – אליכם ולאירוע שלכם! מניסיוננו, בר משקאות לחתונה X, לא בהכרח יתאים לבר שיוצע לחתונה Y. מסיבה זו, אין לנו "חבילת חתונה" סגורה וקבועה, אלא שהיא נבנית בעבורכם ומותאמת לצרכים הייחודיים שלכם ושל האירוע. כל אירוע חתונה מאופיין במספר פרמטרים שונים, לדוגמא:
  • שעת האירוע
  • מיקום האירוע
  • הקהל באירוע 
  • מספר האורחים 
  • קונספט האירוע
  • העדפותיכם האישיות ועוד...

חיבור כל הפרמטרים יחד ישקף בפנינו מהו הבר האקטיבי המתאים לאירוע שלכם! ככל שנלמד אתכם ואת האירוע לעומק, כך נוכל להציע פתרונות מדויקים ואיכותיים יותר של בר אקטיבי לחתונה שלכם.

ב-Dream Team אנו מציעים מגוון ברים, לרבות בר של משקאות אלכוהוליים, בר קוקטיילים, בר קפה, בר מתוקים, בר פירות ועוד. 

בר אקטיבי לחתונה"מה ההבדל בין בר אלכוהול לבר קוקטיילים?"

בר אלכוהול כולל משקאות כדוגמת יינות, וויסקי, וודקה, ערק ועוד. בר קוקטיילים, כשמו כן הוא – מציע לאורחים להתפנק על קוקטיילים קלאסיים ומודרניים – מאפרול-שפריץ ועד קוסמופוליטן.

לא אחת אנו נשאלים אם כדאי להשקיע בבר קוקטיילים לאירוע, והתשובה שלנו היא כמובן שכן. לא שבר אלכוהול לא ישמח את האורחים ולא יתרום לאירוע, אלא שבר הקוקטיילים משדרג את האירוע – בטעמו ובנראותו. קוקטיילים משדרים אלגנטיות ויוקרה, ובנוסף - ישנם אורחים שמעדיפים משקה אלכוהולי מתקתק וקליל על פני משקאות כבדים יותר. ההמלצה שלנו: שלבו בין שני סוגי הברים!

עד שתרימו איתנו לחיים, תנו לעיניים לשתות!

בשלב זה, אין באפשרותנו להציע לכם טעימות של יינות, משקאות וקוקטיילים. עם זאת, יש לנו הצעה אחרת: עד שניפגש לטובת גיבוש תפריט האירוע ובחירת הברים, תנו לעיניים שלכם לשתות ולהתרשם מאיתנו!

אנו מאמינים כי בר אקטיבי לחתונה הוא הרבה מעבר לטעם טוב, אלא גם נראות מרהיבה. מסיבה זו, אנו משקיעים רבות בעיצוב הברים שלנו – מבר המתוקים, דרך בר הקפה ועד בר הקוקטיילים.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מעבודות נבחרות שלנו, וכך ללמוד על סטנדרט האסתטיקה והעיצוב, האנרגיה של הברמנים (כן, היא עוברת דרך התמונות!), הופעתם ונראותם ושילובם ההרמוני של הברים באירוע.

בחתונת הבוטיק בסגנון קוקטייל או במסיבת החתונה הגדולה – Dream Team מגיעים עד אליכם! לפרטים נוספים אודות שירותי בר אקטיבי לחתונה, התקשרו אלינו כבר עכשיו – 077-9968730!


logo בניית אתרים