בר משקאות לאירועים - אילו משקאות חייבים להיות בכל אירוע

זה לא סוד, שבכל סוג של אירוע שותים קצת אחרת. יש אירועים עם יותר אלכוהול ויש כאלה עם פחות. יש אירועים שחייבים בר קפה ויש אירועים שבהם דווקא בר שייקים הוא הבר שאליו כולם הולכים. אז ספרו לנו איזה סוג של אירוע אתם מתכננים ואנחנו נספר לכם - איזה בר משקאות לאירועים אתם חיייבים שיהיה לכם! 

בר משקאות לאירועים - אילו משקאות חייבים להיות בכל אירוע


סוגי משקאות שחייבים להיות בחתונה

רוב החתונות הן מסוג האירועים שבהם צריך כמה סוגי ברים - בר משקאות, בר קוקטיילים, בר שייקים, בר אקטיבי וגם בר קפה - שהולך טוב עם הקינוחים. אבל כשמדברים על סוגי משקאות בחתונה, בדרך כלל מדובר על משקאות אלכוהוליים. 
בר משקאות לחתונה חייב לכלול כמובן ברזי בירות שלא נגמרים, רצוי עם כמה סוגי בירה. הוא חייב לכלול גם כמה סוגי יינות, אבל בעיקר משקאות כמו וויסקי, טקילה, וודקה - שאפשר לשתות נקי, או לערבב עם קולה, ספרייט ומיצי פירות כדי ליצור שלל סוגי משקאות שיכולים לשמח לבב אנוש.

בר משקאות לאירועים - מבחר משקאות לערבי חברה
בגדול, אירועי חברה מבחינת סוגי משקאות, די דומים לחתונה - אם מדובר על אירוע חברה שכולל בר אלכוהול. אם רוצים אירוע קצת יותר רגוע ורשמי, אפשר לפתוח בר קוקטיילים, שיש לו קצת יותר סטייל ולכן הוא גם יותר מתאים לאירועים רגועים ופורמליים.

במסגרת בר קוקטיילים חשוב להגיש את המשקאות הכי מפורסמים שכולם מכירים ואוהבים כמו וויט ראשן, מרטיני, בלאדי מרי, אורגזמה וגם קוסמופוליטן, מוחיטו, מרגריטה, פינה קולדה ועוד.

סוגי משקאות חובה לאירוע פרטי

כדי לבחור את סוגי המשקאות המתאימים ביותר לאירוע פרטי, חשוב להבין מי הקהל באירוע. אפשר לקבוע את סוגי המשקאות המתאימים לפי גילאי החוגגים, שעת האירוע, אופי האירוע ועוד.
אם מדובר על אירוע משפחתי למשל, מקובל להגיש בר שייקים, בר קפה לצד בר משקאות למבוגרים בלבד ועוד. אם מדובר על מסיבת רווקים לדוגמה, אפשר להיות הרבה יותר יצירתיים ולהגיש בירות לצד משקאות המבוססים על וויסקי, וודקה ועוד.

סוגי ברים לאירועים

בהתאם לסוגי האירועים השונים, אפשר להזמין סוגים שונים של בר משקאות לאירועים - שכל אחד מהם מתאים לסוגים שונים של אירועים:

  • בר אלכוהול לאירועים - כולל את כל סוגי המשקאות שאתם והאורחים שלכם אוהבים לשתות
  • בר קוקטיילים לאירועים - בר מגוון ועשיר, עם צוות מקצועי שמכין מגוון קוקטיילים מדהימים
  • בר קפה לאירועים  - מגוון רחב של משקאות על בסיס קפה, מפנקים ואיכותיים שאפשר להגיש עם הקינוח ולאורך כל האירוע - בכל סוגי האירועים
  • בר שייקים לאירועים - מגוון סוגי שייקים מרעננים, עם או בלי אלכוהול, מתאים לכל עונות השנה!
  • בר אקטיבי - בר שהוא אטרקציה וגם חלק מהחגיגה. צוות ברמנים וברמניות מסתובבים בין החוגגים ומספקים משקאות ישר לרחבת הריקודים.

לסיכום, צוות דרים טים חי ונושם את האווירה של האירוע כדי להרים לכם את הבר המושלם! לא בטוחים איזה סוג של משקאות כדאי להגיש באירוע שלכם? דברו איתנו!

logo בניית אתרים