שירותי בר לאירועים קטנים

בתכנון אירועים עם מוזמנים שנוטים לשתות הרבה או מעט, כמעט כל האירועים הקטנים כוללים שירותי בר מסוג כלשהו. 
אבל כשאתם מתכננים אירוע קטן, מגוון האפשרויות עשוי לבלבל, ומתכנני אירועים קטנים מתלבטים בין בר פתוח או בר מוזמנים, חבילת שתייה או תשלום לפי צריכה, והזמנת קוקטיילים ייחודיים.

על מנת לפרק את אפשרויות הבר הרבות הזמינות, כדאי להתייעץ עם המומחים בתחום.

בשורות הבאות נציג בפניכם את כל מה שצריך וכדאי לדעת על שירותי בר לאירועים קטנים, השונים מעט מאירועים גדולים בתכנון ובמחשבה. 


בר לאירועים קטנים


בר לאירועים קטנים - למה אסור לכם לוותר עליו?

בר פתוח מאפשר לאורחים לשתות כמה שהם רוצים

בר פתוח הוא מבנה שבו האורחים אינם משלמים על שום משקה. המארחים משלמים את מלוא החשבון, והאורחים יכולים לגשת לבר ולהזמין כל מה שיש להם, בין אם זה מבחר מלא או מוגבל.

המונח "בר פתוח" יכול להכיל די הרבה, ואם האירוע נערך במלון או במסעדה, או במקום שכבר יש בו בר, סביר להניח שהאפשרויות שלכם יהיו הרבה יותר רחבות. 

אם זה אירוע בגן אירועים, או במקום שבו אתם צריכים להביא את כל הציוד בעצמכם, התכנון עשוי להיות מעט יותר מגביל, תלוי בחברת הקייטרינג שתבחרו.

קיימות שתי שיטות עיקריות לתמחור של ברים פתוחים: חבילות בר; או תמחור לפי צריכה.


ליווי של מארגני אירועים

מארגני אירועים מקיימים דיונים עם מארחי האירוע כדי להכיר את האופי של בני המשפחה והחברים, וסוג האירוע שהם מעוניינים לקיים, על מנת לקבוע את אפשרות שירותי הבר הטובה ביותר עבורם. 

תמחור שירותי בר לאירועים קטנים לפי צריכה פירושו שהמארחים משלמים עבור מספר המשקאות שהוזמנו; ככל שהאורחים שותים יותר, התשלום יהיה גבוה יותר. זו אפשרות טובה אם רוב האורחים שלכם אינם שותים הרבה. צוות הקייטרינג יספור את המשקאות שנצרכו.

חבילות בר, לעומת זאת, כרוכות בגביית מחיר קבוע לאורח מבוגר או צעיר, וזוהי אפשרות טובה אם האורחים שלכם אוהבים לשתותך, או אם אתם עורכים אירוע ארוך או מסיבה תוססת.

אם רוב המבוגרים אינם שותים, אין זה הגיוני לשלם על כל אדם; אבל אם כן, חבילת בר היא לרוב העסקה הטובה ביותר.

חשוב לציין שהמארחים גם יודעים את העלות מראש, כך שאין הפתעות בסוף.

רוצים לקבל מידע נוסף על שירותי בר לאירועים קטנים?

לצוות של dreamteam יש את כל מה שאתם צריכים כדי להפיק אירוע מעולה שלא ישכח בזמן הקרוב.

אנו מספקים לקהל הלקוחות שלנו שירותי בר מתקדמים מכל הסוגים ותופרים חבילת בר בהתאמה אישית המותאמת לאופי האירוע, הגודל שלו, סוג האירוע, התקציב העומד ברשותכם ומאפיינים נוספים.

כעת כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר ונישמח ללוות אתכם בבניית תפריט אלכוהול שיהפוך את האירוע שלכם לייחודי ויוצא דופן. טואול - בניית אתרים