עיצוב בר משקאות חריפים לאירועים פרטיים

משקאות אלכוהוליים קיימים כבר זמן רב. בשנת 2022, אנשים שמארגנים אירועים מאמצים קומפוזיציות וטעמים נועזים והרפתקניים, כמו גם מתנסים במשקאות אלכוהוליים חדשים. המגמה היא להעדפת בירות בטעמים חדשים, יינות ומשקאות חריפים. 

מאמר זה מציג את מגמות האלכוהול הגדולות ביותר של שנת 2022, כך שניתן יהיה לקבל רעיונות לתכנון אירועים עם אלכוהול משובח.


משקאות חריפים מסוג אגבה

מתכנני אירועים שמעוניינים להגיש אוסף משקאות חדשים, יכולים להציע לאורחים טקילה בשפע מותגים יוקרתיים ומושלמים לבחירה. 

חלפו הימים שבהם טקילה נתפסה כמשקה שוט או בשימוש רק במרגריטות. יצרני המשקאות מראים היום עד כמה משקאות חריפים מסוג אגבה יכולים להיות מגוונים בקוקטיילים רבים.

קליירין

רום הוא סוג של משקה חריף שמועדף עלך רבים, אבל במשפחת הרום יש משקה עם היסטוריית מקור בהאיטי. בשנת 2022, קליירין הופך להיות המשקה המועדף באירועים. במקרים רבים, המשקה מורכב מסוכר מותסס, בייצור שדומה פחות או יותר לרום, אבל עם פרופיל טעם מובהק.

עדיין אין הרבה משקאות קליירין בשוק, אבל היצרנים עתידים לשחרר יותר בקבוקים בשנת 2022, קח שניתן יהיה להתחיל לחקור את טעם המשקה החדש.

וויסקי בחביות בירה

יישון וגימור חביות הופך להיות חידוש אמיתי בוויסקי בשנים האחרונות, כשחביות כמו יין, טקילה ובעיקר חביות שרי משמשות להענקת טעם ומרקם לוויסקי. אבל יישון וויסקי בחביות בירה מעניין במיוחד. המהדורה הגדולה ביותר בשנת 2022 תהיה יישון וויסקי בחבית של גינס, כלהיט החדש בתעשייה.

בשנים האחרונות, יצרניות וויסקי פרסמו את המשקאות החדשים באמצעות חביות של חברות בירות, והן בוחנות היום אפשרויות לפרסומים דומים עם חביות בירה ממותגים שונים.

רום בריטי

רום אנגלי וסקוטי הם משקאות רשמיים באירועים, וניתן לשלב רום מסוגים יוצאי דופן ליצירת משקאות אקזוטיים. יצרניות שמפיקות וויסקי מאמינות שהאלמנט של רום אנגלי מוסיף שפע טעם למשקאות. זו הרחבת העניין של הצרכנים במשקאות חריפים, שללא ספק ניזונה מהתנופה של הג'ין בשנים האחרונות. 

לצרכנים אכפת יותר ויותר מהמקום בו מתבצעות רכישות המזונות והמשקאות שלהם, אופן הייצור של המשקאות והמוניטין של היצרנים.

רוצים לקבל מידע נוסף על בר אקטיבי לאירוע הבא שלכם? רוצים שהאירוע יהיה ייחודי, יוצא דופן ובלתי נשכח? הצוות של dreamteam ישמח ללוות אתכם שלב אחר שלב ולספק לכם מענה מלא ופתרונות אלכוהול מעוצבים לאירוע הבא שלכם. עם ניסיון של שנים בתחום ואהבה אינסופית לאנשים, אירוח, אירועים ומה שביניהם, אנחנו כאן בדיוק בשבילכם! כל סוגי הברים לכל סוגי האירועים ללא פשרות. כל שנותר לכם הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונחזור אליכם במהרה עם מענה לכל השאלות. זכרו! לאלכוהול באירוע משמעות וחשיבות רבה והוא קובע את מצב הרוח של האורחים, הסגנון והאווירה של כל אירוע.  
logo בניית אתרים