המשקאות שהם חובה בכל בר לאירוע – כיצד נוכל לבחור את האלכוהול המתאים והטוב ביותר לאירוע הבא שלנו?

תכנון האירוע הוא דבר מורכב - בין אם אתם עומדים כעת בפני תכנון חתונה, בר מצווה, יום הולדת, יום נישואים, או כל אירוע שעולה על דעתכם, אחד הדברים שעליהם ייפול וייקום האירוע שאתם עומדים לתכנן זה בר אלכוהול שיהיה קיים באירוע.

לא פעם ולא פעמיים נתקלנו באנשים ש"קיללו" בלשון המעטה את בר האלכוהול יום אחרי האירוע בו נכחו, זאת בשל העובדה כי לעתים אנו נתקלים באירועים רבים בארץ אשר מכילים ברי אלכוהול הכוללים אלכוהול זול, ואפילו לעתים אלכוהול מזויף, דבר אשר יכול בסופו של דבר לעלות לנו בהרגשה לא נעימה, וכאבי ראש חדים בבוקר שאחרי.

אנשים רבים שנמצאים בשלבי תכנון האירוע שלהם, לא מבינים מספיק בתחום האלכוהול, דבר אשר מעלה את הקושי שבבחירת משקאות לבר האלכוהול באירוע. עבור אותם אנשים, בשורות הבאות ננסה לעשות לכם סדר.

כיצד לבחור את האלכוהול המתאים והטוב ביותר לאירוע שלנו?

האיזון הדק שבין מגוון משקאות לשמירה על איכות גבוהה של משקאות 

בסופו של דבר בר האלכוהול באירוע שלכם ייפול וייקום על 2 האספקטים הבאים – סוג האלכוהול שתבחרו ואיכותו, ומגוון המשקאות שיהיו קיימים מצד שני.

יש לציין שכמות המשקאות היא לא פקטור, בשל העובדה שכיום מרב חנויות האלכוהול מאפשרות החזרה של בקבוקי אלכוהול סגורים תוך קבלת החזר מלא על בקבוקים שנשארו סגורים.

עליכם לדאוג למגוון רחב של משקאות שיתאים לכל ההעדפות של אנשים – בירה, יין, וויסקי, וודקה, ג'ין, ונוספים.

מצד שני, עלינו לוודא כי אנחנו רוכשים אלכוהול איכותי מספיק, לפחות כאשר מדובר על סוגי אלכוהול ספציפיים.

כיצד נדאג לאיכות מספיקה של אלכוהול

בסופו של דבר, ישנם סוגי משקאות שלא דורשים בחירה של אלכוהול איכותי מאוד בהכרח.

נגיד כאשר מדובר על בירה ויין, סוג אלכוהול שגם המותגים הבסיסיים שלהם, ומותגים הישראליים שלהם, מספיקים דיו למרבית האנשים.

אולם כאשר מדובר על סוגי אלכוהול לדוגמת וודקה, וויסקי, וכדומה, אזי שישנה השפעה על האיכות של המשקה על ההרגשה וההשפעה של המשקה על הגוף שלנו, ובמקרים כאלה, חברות ישראליות פשוטות לא יספיקו לאדם הממוצע.

מחפשים בר אקטיבי שיספק לכם את משקאות האלכוהול הטובים ביותר? רוצים לבחור בר שיתן לכם שקט נפשי בכל מה שקשור לשתייה ואלכוהול באירוע שלכם? לא משנה אם אתם מפיקים יום הולדת, חתונה או אירוע עסקי.

לאלכוהול שיוגש יש חשיבות רבה והוא במידה מסוימת יכריע כמה האירוע יהיה איכותי וייזכר לטובה. אנשים באים לאירוע כדי לשתות, להשתחרר ולהנות.

עם שנים של ניסיון בתחום הברים, האירוח והאירועים, אנחנו ב- Dream Team יודעים בכל פעם מחדש להתאים לקהל הלקוחות שלנו את האלכוהול שמתאים לאירוע שלהם. צרו איתנו קשר ונשמח ללוות אתכם ולהיות חלק מהאירוע הבא שלכם. 

logo בניית אתרים